Haberler

Electrolux Professional ile Endüstriyel Kimyasallarda artık birlikteyiz

9/25/2017 12:00:00 AM

Cleanolife Endüstriyel Mutfak ve Hijyen Ürünleri A.ޞ. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ferah Güneri BİRCAN, Electrolux Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane Ekipmanları ile Electrolux Professional markalı Endüstriyel Kimyasalların “Türkiye Tek Yetkili Satıcı ve Dağıtıcısı” olarak anlaşıldığını açıkladı.

Bu bağlamda Sayın BİRCAN; Electrolux Professional markalı endüstriyel kimyasallar ile ilgili her türlü bayii adayı ve/veya son kullanıcı ürün, talep ve/veya soruları için kurumumuz genel müdürlüğüne 4444318 numaralı destek hattımızdan veya info@cleanolife.com elektronik posta adresimizden ulaşılabileceğini, bilgi ve ürün temini yapılabileceğini belirtti.

İtalya üretimli Electrolux Professional markalı Endüstiyel Bulaşık Ana Yıkama Maddesi (Deterjan) ve Endüstiyel Bulaşık Yıkama Yardımcı Maddesi (Parlatıcı-Rinse) ile Türkiye pazarına giren Electrolux Professional tamamlayıcı ürünler olarak da alman menşeli, marka ve patenti kurumumuza ait olan begabung markalı Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane Kimyasalarını tavsiye ettiğini ayrıca ifade etti.

Kamuoyunun bilgi ve değerlendirmelerine saygı ile duyurulur.

25-09-17


Diğerleri

Sayfa Başı