Haberler

22/26 Mart'ta Sayın BİRCAN Konya, İçel ve Niğde'de

3/20/2018 12:00:00 AM

Cleanolife Endüstriyel Mutfak ve Hijyen Ürünleri A.ޞ. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ferah Güneri BİRCAN, 22/26 Mart tarihleri arasında, önceliği Konya'da üretim yapmakta olan iş ortaklarının üretim tesislerinde inceleme ve değerlendirmelerde bulunmak sonrasında da Konya, Niğde ve İçel illerindeki Gastronomide öne çıkan işletmelerin lezzetlerini ve sunumlarını deneyimlemek amaçlı seyahate çıkacağını açıkladı.

Konya'da bulunduğu süre içerisinde önceliğinin “değişmekte ve çeşitlenmekte olan son kullanıcı taleplerinin üretim tesislerindeki kapasite ve ar-ge çalışmalarına yansıması odaklı bilgi aktarma” olduğunu ifade eden Sayın BİRCAN hedefler ile kaynakların orantılı olduğu sürece başarının yakalandığını ve sürdürülebilirliğinin de sağlandığını belirtti.

Seyahatinin Gastronomi tarafında ise Sayın BİRCAN, seyahatindeki önceliğinin işletmelerin ve bölgelerin başarı hikayelerini yerinde dinlemek, işletmelerin ve bölgelerin zaman içinde geçirdiği süreçlerdeki kırılma anlarının sebep ve sonuçlarını araştırmak olarak belirti.

Kamuoyunun bilgi ve değerlendirmelerine saygı ile duyurulur.


Diğerleri

Sayfa Başı